Londono „Arsenal“ pirmose UEFA Europos lygos rungtynėse svečiuose net 3 – 0 nugalėjo Frankfurto „Eintracht“ futbolininkus.

Baudos aikštelėje tikslaus perdavimo sulaukęs Lucasas Torreira 5-ąją minutę atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Filipas Kostičius 18-ąją minutę nepasinaudojo puikia galimybe pasižymėti, pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Baso Dosto 21-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš varžovų vartų skersinio.

Emile Smithas Rowe 33-ąją minutę taip pat atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau kamuolys skriejo greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Josephas Willockas 38-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, o kamuolys nuo rikošeto atsidūrė varžovų vartų tinkle ir „Arsenal“ išsiveržė į priekį 1:0.

Pierre‘o-Emericko Aubameyango 51-ąją minutę smūgiuotas kamuolys galva skriejo gerokai virš vartų.

Granitas Xhaka atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Baudos aikštelėje perdavimo sulaukęs Andre Silva pirmuoju bandymo atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Puikia galimybe pasižymėti nepasinaudojo F.Kostičius, pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Dominikas Kohras 79-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę šiame susitikime ir „Eintracht“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Bukayo Saka 85-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos padvigubino svečių persvarą 2:0.

P.E.Aubameyangas 87-ąją minutę nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Tuo tarpu Giedriaus Arlauskio atstovaujama Klužno CFR namuose 2 – 1 įveikė „Lazio“ futbolininkus.

Bastosas 25-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo G.Arlauskį ir išvedė „Lazio“ į priekį 1:0.

Ciprianas Loanas pirmojo kėlinio pabaigoje realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Bilelis Omrani 75-ąją minutę tiksliu smūgiu galva išplėšė šeimininkams pergalę 2:1.

„Basel“ 5 – 0 „Krasnodar“

„Dynamo“ 1 – 0 „Malmo FF“

„Copenhagen“ 1 – 0 „Lugano“

„Getafe“ 1 – 0 „Trabzonspor“

„LASK Linz“ 1 – 0 „Rosenborg“

PSV 3 – 2 „Sporting“

„Qarabag“ 0 – 3 „Sevilla“

„Rennes“ 1 – 1 „Celtic“