Pasaulio taurę sekmadienį iškovojusi Ispanijos rinktinė yra labiausiai dominuojanti Europos komanda šiame amžiuje.

Kinijoje laimėtas aukso medalis jiems yra 13-asis. Jie per paskutinius 18 metų laimėjo penkis aukso, keturis sidabro ir tiek pat bronzos medalių.

Antrąją vietą šiame reitinge užima Jugoslavijos/Serbijos ir Prancūzijos rinktinės, kurios laimėjo po šešis medalius.

Treti yra lietuviai, jie laimėjo penkis medalius. Mūsiškiai iškovojo vieną aukso, po du sidabro ir bronzos medalių komplektą.

Toliau reitinge yra Graikijos (3), Rusijos (3), Turkijos (2), Vokietijos (2), Italijos (2) ir Slovėnijos (1) komandos.