Sekmadienį prasidėjo ilgai laukti Kinijoje vykstančio pasaulio krepšinio čempionato finalai. Pirmosios mažajame finale susitiko Prancūzijos ir Australijos rinktinės.

Australijos rinktinė pirmą rungtynių pusę pirmavo, tačiau ketvirtame kėlinyje atsigavę prancūzai ne tik prisivijo priešininkus, bet ir išplėšė pergalę 67:59.

Lemiamame kėlinyje netrūko intrigos, o žiūrovams buvo padovanotas ne vienas gražus epizodas.

Vienas įspūdingiausių vaizdų buvo jau ketvirto kėlinio pabaigoje paleistas triuškinantis Andrew Albicy tritaškis, kuris akivaizdžiai palaužė australo Joe Ingleso žaidybinę psichologiją.

Po A. Albicy metimo prancūzai padidino persvarą iki septynių taškų (63:56), o sekančioje atakoje paleistas J. Ingleso kamuolys net nepalietė lanko.