Crawfordas: Kavaliauskas yra geras boksininkas, jam ši kova – gyvenimo šansas

Geriausias Lietuvos profesionalus boksininkas 31-erių metų Egidijus Kavaliauskas po truputį pradeda ruoštis svarbiausiai karjeros kovai.

T. Crawfordas (nuotr. SCANPIX)

Gruodžio 14-ą dieną Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje (JAV) lietuvis turėtų suremti pirštines su amerikiečiu Terence‘u Crawfordu dėl WBO pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo. Svarbiausia kova Lietuvos profesionalų bokso istorijoje dar nėra oficialiai patvirtinta, bet manoma, kad tai bus padaryta rugsėjo viduryje.

T. Crawfordo treneris Brianas „BoMacas“ McIntyre‘as laido skambias frazes prieš kovą, šaiposi iš E. Kavaliausko ir žada lengvą savo auklėtinio pergalę. Visgi, pats T. Crawfordas kalba pagarbiau apie būsimą varžovą.

„Deriname paskutines kovos detales, tikimės, kad greitai pasieksime susitarimą. Kova su Kavaliausku turėtų vykti gruodžio 14-ą dieną. Kavaliauskas geras kovotojas, turintis tvirtus pagrindus mėgėjų bokse. Negaliu jo nuvertinti. Kausiuosi su pirmą vietą reitinge užimančiu varžovu, todėl to tikrai nevadinčiau „apšilimo“ kova. Kavaliauskas padarė viską, kad atsidurtų šioje pozicijoje ir gautų progą kovoti dėl diržo. Tai nebus apšilimo kova, tai bus diržo gynyba. Niekada nenuvertinu savo varžovų. Žinau, kad Kavaliauskui tai yra gyvenimo šansas, todėl turiu būti 110 proc. pasiruošęs kovai. Tiek fiziškai, tiek psichologiškai“, - sakė T. Crawfordas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų