Po rinktinių pertraukos į Anglijos „Premier“ lygos kovas sugrįžę „Manchester City“ patyrė pirmą pralaimėjimą šiame sezone. Jie rezultatu 2 – 3 nusileido prieš „Norwich“.

Pepo Guardiolos auklėtiniams tai yra nemažas smūgis, kadangi po vos penkių turų jie nuo lyderių „Liverpool“ atsilieka jau penkiais taškais.

Puikiai rungtynes pradėję „Norwich“ vieni per pirmą pusvalandį įgijo dviejų įvarčių persvarą. 18-ą minutę po nesėkmingo kampinio tinkamoje vietoje atsidūręs Kenny McLeanas smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus.

Po dešimties minučių „Manchester City“ vartininkui teko dar kartą traukti kamuolį iš vartų tinklo, kadangi gero perdavimo sulaukęs Toddas Cantwellas šaltakraujiškai padidino persvarą iki dviejų įvarčių.

Beveik iškart po to Raheemas Sterlingas sulaukė geros progos sušvelninti rezultatą, tačiau po jo smūgio kamuolys atsitrenkė į virpstą.

Besibaigiant pirmam kėliniui „Manchester City“ visgi pelnė įvartį. 45-ą minutę Sergio Aguero sulaukė tikslaus perdavimo ir smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus – 2 – 1.

Vos įsibėgėjus antram kėliniui „Norwich“ vėl padidino savo persvarą. 50-ą minutę geriausias „Premier“ lygos rugpjūčio mėnesio žaidėjas Teemu Pukkis pasinaudojo komandos draugo perdavimu ir atliko smūgį iš kelių metrų atstumo – 3 – 1.

89-ą minutę „Manchester City“ sušvelnino atsilikimą, kuomet Gabrielio Jesuso perdavimo sulaukęs saugas Rodri nukreipė kamuolį į vartus.