Į pergalių kelią sugrįžusi Dortmundo „Borussia“ ekipa rezultatu 4 – 0 sutriuškino Lėverkuzeno „Bayer“ ir bent laikinai sugrįžo į pirmą Vokietijos „Bundesligos“ vietą.

Pirmajame kėlinyje dominavusi „Borussia“ kūrė vieną progą po kitos. 25-ą minutę „Bayer“ vartininkui teko atremti puikų Marco Reuso smūgį ir su šia užduotimi jis susitvarkė nepriekaištingai. Vos po minutės Julianas Brandtas pirmasis suskubo prie dėkingai atšokusio kamuolio, tačiau ir šį smūgį vartininkas atrėmė.

Ilgai atsilaikyti Lėverkuzeno ekipai nepavyko, kadangi jau 28-ą minutę krito pirmasis įvartis. Tuomet Paco Alcaceras sulaukė gero komandos draugo perdavimo ir techniškai jį sukontroliavęs pasiuntė į vartų tinklą – 1 – 0

35-ą minutę „Borussia“ gynėjui Achrafui Hakimi teko susiimti už galvos, kadangi po puikaus smūgio kamuolys atsimušė į vartų konstrukciją, bet į pačius vartus nepakliuvo.

Antrajame kėlinyje „Borussia“ nedelsė ir jau jo pradžioje pelnė dar vieną įvartį. 50-ą minutę Jadonas Sancho atliko rezultatyvų perdavimą komandos kapitonui M.Reusui, kuris iš kelių metrų atstumo nukreipė kamuolį į vartus

64-ą minutę jau „Bayer“ turėjo progą sušvelninti atsilikimą, tačiau jaunasis šios komandos talentas Kai Havertzas nors ir pataikė į vartų plotą, vartininko gynybos neįveikė.

Rungtynių pabaigoje „Borussia“ pelnė dar porą įvarčių. 84-ą minutę J.Sancho įsirašė dar vieną rezultatyvų perdavimą, po kurio taikliu smūgiu pasižymėjo Raphaelis Guerreiro.

90-ą minutę M.Reusas sulaukė perdavimo baudos aikštelėje ir juo pasinaudojęs ne tik pelnė savo antrąjį įvartį, bet ir įtvirtino „Borussia“ pergalę.