Turino „Juventus“ prarado pirmuosius taškus šiame Italijos „Serie A“ pirmenybių sezone. Maurizio Sarri vadovaujami auklėtiniai sužaidė lygiosiomis rezultatu 0 – 0 su „Fiorentina“.

Nors „Juventus“ ir turėjo nežymią kamuolio kontrolę, rungtynės šiai komandai buvo labai nesėkmingos. Per daugiau nei 90 minučių Turino ekipa atliko vos kelis smūgius į vartų plotą, kai jų varžovai susikūrė daugiau nei tris kartus daugiau.

Florencijos miesto ekipa jau 16-ą minutę galėjo išsiveržti į priekį, kai Federico Chiesa sulaukė gero perdavimo baudos aikštelėje, bet jo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

41-ą minutę „Fiorentina“ susikūrė dar vieną pavojingą progą, kurios metu Henrique Dalbertas liko be gynėjų priežiūros ir atliko gerą smūgį galva, tačiau užtikrintai sužaidęs vartininkas atmušė kamuolį.

65-ą minutę netoli įvarčio ir vėl buvo F. Chiesa, kuris sulaukė perdavimo šalia baudos aikštelės, tačiau jo smūgiuotas kamuolys ir vėl skriejo virš vartų.

74-ą minutę pavojingoje situacijoje pagaliau atsidūrė ir „Juventus“, tačiau Federico Bernardeschi persistengė ir smūgiavo netaikliai.

Tai buvo pirmas kartas šiame sezone, kuomet „Juventus“ prarado taškus. Jie po trijų turų yra surinkę septynis taškus. „Fiorentina“ ekipai tai buvo pirmasis taškas šiame sezone.