Jurgeno Kloppo vadovaujami „Liverpool“ ir toliau neklysta naujajame Anglijos „Premier“ sezone, kuriame iškovojo penktą pergalę iš tiek pat galimų. Atsitiesę po greito įvarčio jie užtikrintu rezultatu 3 – 1 įveikė „Newcastle United“.

Namų sienos „Liverpool“ nepadėjo išsaugoti „sausų“ vartų ir įvartį jie praleido labai greitai. Sužaidus vos septynias minutes, Jetro Willemsas vienas pats įveikė varžovų gynybą ir užbaigė savo reidą įvarčiu.

„Liverpool“ dar nesibaigus pirmam kėliniui ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą, o prie to labiausiai prisidėjo du įvarčius pelnęs Sadio Mane.

Senegalietis 28-ą minutę išnaudojo Andrew Robertsono perdavimą ir pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą. 40-ą minutę jis dar kartą nuginklavo varžovų vartininką, kai liko vienas prieš vartus ir neklysdamas mušė antrąjį savo įvartį – 2 – 1.

55-ą minutę rezultatą išlyginti galėjo Emilis Krafthas, kuris sulaukė erdvės baudos aikštelėje, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

72-ą minutę „Liverpool“ pergalę įtvirtino Mohamedas Salah. Egiptietis sulaukė tikslaus Roberto Firmino perdavimo, po kurio tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į apatinį vartų kampą.

J.Kloppo auklėtiniai šiame sezone vis dar neišbarstė nė vieno taško ir po penkių turų yra surinkę 15 taškų bei yra tvirtai įsitaisę pirmoje vietoje.