Kinijoje vykstančio pasaulio krepšinio čempionato žiūrovai jau su nekantrumu laukia sekmadieninio finalo, tačiau prieš rinktinės aiškinosi, kas vertesnis pelnyti  5-ąją vietą.

Kuri rinktinė geresnė aikštelėje aiškinasi Serbijos ir Čekijos krepšininkai. Nors čekai buvo prisiviję priešininkur ir persvėrę rezultatą savo naudai, Serbijos rinktinė po ilgosios pertraukos atsitiesė ir be pasigailėjimo išplėšė pergalę iš Čekijos krepšininkų rankų 90:81 (20:20, 21:30, 28:12, 21:19).

Beveik visą pirmąjį kėlinį pirmavę serbai sulaukė pasipriešinimo iš čekų ir po pirmų dešimties minučių rezultatas buvo lygus. Antrojo kėlinio metu atrodė, kad didelio užsidegimo nerodžiusi Serbijos rinktinė gali ir neatsitiesti, tačiau po ilgosios pertraukos serbai užsivedė ir jau be pasigailėjimo triuškino varžovus. Rungtynės baigėsi čekų pralaimėjimu 90:81.

Serbijos rinktinė pasaulio čempionate užėmė penktą vietą. Čekai liko šešti.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo B. Bogdanovičius, pelnęs 31 tašką ir surinkęs net 32 naudingumo balus.

Serbija: Bogdanas Bogdanovičius 31, Nikolas Milutinovas 14, Stefanas Jovičius 12, Miroslavas Raduljica ir Nikolas Jokičius po 7.

Čekija: Patrikas Auda 16, Martinas Peterka 14, Tomas Satoransky 13, Ondrejus Balvinas 12, Vojtechas Hrubanas 9.

RUNGTYNIŲ EIGA:

Pasibaigus rungtynėms pergalė Serbijos rankose turint devynių taškų persvarą 90:81.

Trečiame kėlinyje atsigavę serbai sumetė 28 taškus ir baigė kėlinį turėdami septynių taškų persvarą 69:62.

Antrąjį kėlinį rezultatyviau sužaidė Čekijos rinkinė pelniusi net 30 taškų. Rezultatas įpusėjus rungtynėms 41:50.

Didžiąją dalį laiko pirmame kėlinyje serbai pirmavo, tačiau galiausiai čekai išlygino rezultatą. Po pirmojo kėlinio rezultatas 20:20.

STARTINĖS SUDĖTYS:

Serbija: Bogdanas Bogdanovičius, Nikola Jokičius, Stefanas Jovičius, Vladimiras Lučičius, Nikola Milutinovas.

Čekija: Ondrejus Balvinas, Jaromiras Bohacikas, Vojtechas Hrubanas, Martinas Krizas, Tomas Satoransky