Arno Butkevičiaus debiutas rinktinėje: nebūčiau pagalvojęs, kad turėsiu šansų

Pasaulio krepšinio čempionate Kinijoje Lietuvos vyrų rinktinės pasirodymas beveik baigėsi – teliko vienintelė kova, kur krepšininkams reikės susiremti su Dominikos Respublika. Ir nors po pralaimėtų rungtynių prieš Prancūzijos aukštaūgius Lietuvos rinktinės vyrai nebuvo kalbūs, kai kurie jų pamažu nutraukia tylos sieną.

Apie debiutą Lietuvos rinktinėje ir patirtas emocijas po pralaimėtų rungtynių prieš Prancūzijos krepšininkus papasakojo krepšininkas Arnas Butkevičius. Jį kalbino žurnalistas Mindaugas Rainys.

Arnai, ar buvo lengva naktis po rungtynių su prancūzais?

Nebuvo lengva, nes tokios naktys po emocingų rungtynių turbūt niekam nėra lengvos, ypač kai jos yra pralaimėtos ir žinai, kad čempionatas Lietuvos krepšinio rinktinei iš esmės baigėsi.

Su šiomis mintimis teko gyventi ir nesisekė nei užmigti, nei griebtis kitos veiklos. Tačiau viskas praėjo, tad reikia žiūrėti toliau į priekį.

Aš žinau, kad po rungtynių su australais taip pat buvo „kapų tyla“. Kokios buvo komandos draugų nuotaikos po pralaimėtų rungtynių prieš Prancūzijos krepšinio rinktinę?

Lygiai tokia pati „kapų tyla“ ir savotiškas pyktis ant savęs ir teisėjų – emocijos buvo neigiamos.

Koks jausmas yra patekti ir žaisti Lietuvos krepšinio rinktinėje?

Nors galutinis rezultatas nedžiugina, tačiau man tai buvo tikrai nepaprasti metai, didelis įvertinimas ir atsakomybė atstovauti Lietuvai.

Anksčiau nebūčiau pagalvojęs, kad turėsiu šansų pakliūti į Lietuvos rinktinę, o dabar tenka žaisti tarp vyrų, kurie kovoja už Lietuvos vardą. Tai yra neįtikėtina.

Visą interviu su krepšininku Arnu Butkevičiumi kviečiame žiūrėti video reportaže.

 


Rašyti komentarą...
A
Antoske
2019-09-09 11:14:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras jaunuolis
Atsakyti
0

H
Haroldas
2019-09-09 11:17:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jaunas bet geras
Atsakyti
0

V
Vijurkas
2019-09-09 11:18:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu jo, gerai, kad jis yra dar
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų