Solidžią gynybą demonstravusi JAV (4/0) rinktinė įsirašė pergalę ketvirtąją pergalę paeiliui Pasaulio taurės turnyre.

Greggo Popovičiaus auklėtiniai 69:53 (19:17, 19:8, 16:12, 15:16) įveikė Graikijos (2/2) krepšininkus.

JAV komanda nuo antrojo kėlinio pradžios nei karto neatsiliko ir vienu metu turėjo 19 taškų pranašumą.

Graikijos žvaigždė Giannis Antetokounmpo per 27 minutes pelnė 15 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.

JAV komandai Kemba Walkeris surinko 15 taškų, o Donovanas Mitchellas įmetė 10.

Graikai pataikė tik 32 proc. metimų „iš žaidimo“, o iš trijų taškų zonos prametė 20 metimų iš 27. Pro šalį atakavo ir amerikiečiai, kurie realizavo 36 proc. metimų.

JAV rinktinė: Kemba Walkeris 15, Donovanas Mitchellas 10, Derrickas White‘as ir Harrisonas Barnesas po 9, Jaylenas Brownas ir Mylesas Turneris po 8, Khrisas Middletonas 4.

Graikija: Giannis Antetokounmpo 15 (13 atk. kam.), Kostas Sloukas 13, Ioannis Papapetrou 7, Georgios Printezis 6.