Esminę pergalę Pasaulio taurės antrojo etapo J grupėje iškovojo Ispanijos rinktinė (4/0). Ispanai po permainingos kovos 67:60 (18:18, 12:13, 20:17, 17:12) įveikė antrą nesėkmę patyrusius Italijos (2/2) krepšininkus.

Svarbus labai atkaklios kovos akcentas – puikios sužaista Italijos rinktinės atkarpa ketvirtame kėlinyje. Jos metu italai pademonstravo puikią gynybą.

Ispanai per 6 minutes buvo pelnę vos 2 taškus, nors varžovai rezultatyvumu taip pat nežibėjo, tačiau jiems po Danilo Gallinari tritaškio pavyko išsiveržti į priekį – 56:52.

Tai pažadino Sergio Scariolo kariauną, kuri pelnė net 10 taškų be atsako bei sustingdė italų puolimą.

Pirmą kartą šiame mače pasižymėjus Marcui Gasoliui, komandai skyrė 6 taškų praraja – 62:56.

Ispanijos ir Serbijos rinktinės turi po 4 pergales ir pratęs kovą ketvirtfinalyje. Abi šios komandos susigrums sekmadienį.

Italams antrame etape liko sužaisti su Puerto Riko rinktine.

Ispanija: Juanas Hernangomezas 16, Ricky Rubio 15, Sergio Llullas 11,... Marcas Gasolis 2.

Italija: Danilo Gallinari 15, Luigi Datome 12, Marco Belinelli ir Alessandro Gentile po 7.