Kinijos didmiesčių gyventojų stilius — akis traukia vienas aksesuaras specialiai tv3.lt iš Kinijos

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė persikelė rungtyniauti į Nandzingą. Šiame megapolyje kaip ir Donguane, kuriame rinktinė rungtyniavo grupių etape, gyvena daugiau nei 8 milijonai gyventojų. Nandzingo gatvėse penktadienį verda įprastinis gyvenimas. Tv3.lt žurnalistas apsižvalgė prestižinėse šių miestų gatvėse ir nufotografavo, kaip rengiasi pasiturintys kinai.

Kinijos gyventojai (nuotr. Juozo Skaros)
32

Greta Nandzingo olimpinio stadiono esančiuose dangoraižiuose ir plačiose gatvėse penktadienio ryte zuja mašinos, o į Pasaulio čempionatą atvykusių sirgalių sutikti čia nepavyko.

Greta didžiulių prekybos ir verslo centrų galima sutikti tikrų miestiečių, kurie rengiasi stilingais rūbais, rankose nešasi brangius išmaniuosius telefonus ir laikrodžius.

Net ir karštą dieną dažnas kinas renkasi juodas kelnes ar bridžus. Tarp vyrų ir moterų populiaru derinti sportinį ir klasikinius stilius.

Galeriją žiūrėkite:

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donguano žmonės ir jų gavės stilius: pamatyk kaip rengiasi vietos hipsteriai

Merginos renkasi laisvas kelnes ir sijonus, kurie dažniausiai kontrastuoja su viršutinės kūno dalies drabužiais. Madingi čia ir plėšyti džinsai, kepuraitės, skrybelaitės.

Stilingai apsirengusių kinų netrūko ir Donguane. Greta aukščiausio Donguane statomo pastato — Tarptautinio Prekybos Centro (ITC) įsikūręs parduotuvių rajonas čia sutraukia prabangiausių prekinių ženklų pirkėjus ir storiausių piniginių savininkus.

Greta dangoraižio esantis 15 aukštų prekybos centras yra tapęs ne tik verslininkų susitikimų, poilsio ir apsipirkimo vieta, bet ir stilingo jaunimo pamėgtu kampeliu.

REKLAMA

Į akis krenta gerokai prabangesni nei mieste anksčiau matyti kinų restoranai.

Atvykome čia ne veltui — šią vietą patarė aplankyti Pasaulio čempionate dirbanti vietinė savanorė mergina.

Donguano žmonės ir jų gavės stilius: pamatyk kaip rengiasi vietos hipsteriai (nuotr. Juozo Skaros)

Čia pavyko sutikti ir hipsteriais dėl savo bohemiško gyvenimo būdo vadinamų jaunuolių.

Būrys smagiai nusiteikusių moksleivių laiką leido vietos lauko kavinėje, kur gėrė arbatą ir vieną po kitos traukė cigaretes.

Į akis krito ryškus merginų makiažas, dažyti vaikinų plaukai ir šiuolaikiškas aprangos stilius. 

Kaip ir visur šiuose kraštuose nepriklausomai nuo socialinio sluoksnio populiarūs skėčiai, kurie apsaugo veidą nuo tvankaus oro.

„Guomao shopping mall" vidus ir prabangūs kinų restoranai:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų