Apdaužytas Grigonis turėjo pastabų teisėjams: daug neigiamų minčių specialiai tv3.lt iš Kinijos

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę pirmąjį pasaulio čempionato etapą Kinijoje baigė skaudžiu pralaimėjimu 82:87 prieš Australijos rinktinę. Po šio nesėkmės rezultatyviausiai žaidęs Marius Grigonis buvo itin prastos nuotaikos ir turėjo pastabų teisėjams.

Po šių rungtynių lietuviai išskris į Nandzingą, kuriame tęs kovas naujai suformuotoje L grupėje. Joje taip pat žais Australija, Prancūzija ir Dominikos Respublika. Mūsiškiai žais tik su pastarosiomis, įveikusiomis G grupės barjerą pirmame etape.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasaulio čempionatas: Lietuva-Australija

M. Grigonis pelnė 19 taškų (7/13 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.) ir surinko 14 naudingumo balų.

Lietuviai itin prastai atrodė pirmoje mačo pusėje, kai praleido 51 tašką.

„Nuotaikos blogos, pralošėme. Daug neigiamų emocijų, minčių“, - po mačo sakė M. Grigonis.

Kas nesisekė pirmoje mačo pusėje?

Įmetė daug tokių, kur rizikavome, užbėgo į greitą. Tai ir susidėjo. Nesusikalbėjome, vienas nepadėjo iš galo, deda iš po krepšio. Kiek jie ten, virš penkiasdešimt taškų įmetė. Sunku labai atlošti.

Galima sakyti, kad vėliau pavyko susigrąžinti koncentraciją, kuri leidžia nugalėti bet ką?

Gal ir galima. Nežinau. Iš karto nepavyksta visko išanalizuoti. Pirma pusė buvo bloga, jie sužaidė galą geriau, dėl to ir pralošėme.

Rungtynėse su Senegalu ir Kanada matėme drausmingą rinktinę, pirmoje pusėje drausmės buvo mažai. Kas išmušė australų žaidime?

Jie daug kur rizikuoja, nesidengia nuo du prieš du, galvoji, kad gali atakuoti. Leido žaisti kaip jie įpratę žaisti Australijoje. Daužytis. Tas irgi išmušė, mane asmeniškai išmušė, aš nepratęs taip žaisti. Manau, kad tai nėra krepšinis. Bet skųstis irgi.. Jie geresni šiandien.

Teisėjai leido per daug?

Kas žiūrėjo, tas turi nuomonę. Aš irgi turiu savo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų