Jaunystę prisiminęs Luisas Scola atvedė Argentinos (2/0) rinktinę į antrąją pergalę Pasaulio taurės turnyre.

Sergio Hernandezo auklėtiniai 94:81 (28:17, 15:26, 29:18, 22:20) įveikė Nigerijos (0/2) krepšininkus.

39 metų L. Scola nugalėtojams pelnė 23 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. Jis pataikė 8 metimus iš 16.

Argentinos legenda po šio mačo tapo antru visų laikų rezultatyviausiu Pasaulio taurės žaidėju, pirmasis yra Oscaras Schmidtas.

Pralaimėjusiems Joshas Okogie įmetė 18 taškų.

Argentina po pirmojo kėlinio pirmavo 11 taškų, bet Nigerijos rinktinė prieš ilgąją pertrauką rezultatą išlygino ties 43 taškais.

Trečiajame kėlinyje argentiniečiai vėl susigrąžino dviženklę persvarą, kurie po Nicolo Laprovittola metimo buvo priekyje 72:61.

Paskutiniame ketvirtyje Argentina pirmavo 14 taškų. Nigerija paskutinę minutę priartėjo iki septynių taškų, bet į visus klausimus atsakė Facundo Campazzo du pataikyti tritaškiai.

Argentina: Luisas Scola 23 (10 atk. kam.), Patricio Garino 17, Facundo Campazzo 14, Nicolas Laprovittola 11, Gabrielis Deckas 10.

Nigerija: Joshas Okogie 18, Jordanas Nwora 12, Nnamdi Vincentas 11, Ike Iroegbu 10.