Vokietijos „Bundesligoje“ dviem pergalėmis startavusi Dortmundo „Borussia“ patyrė netikėtą pralaimėjimą prieš pirmenybių naujokus Berlyno „Union“, kuriems pralaimėjo rezultatu 1 – 3.

Dortmundo ekipa aktyviai pradėjo rungtynes ir nuo pradžių kūrė pavojingas progas. 13-ą minutę Marco Reusas atliko gerą baudos smūgį, po kurio kamuolys prašvilpė prie pat vartų. Po kelių minučių geroje pozicijoje atsidūręs Jadonas Sacho taip pat smūgiavo, bet tai darė netiksliai.

21-ą minutę į tai atsakyti pabandė ir „Union“ bei buvo arti tikslo. Tuomet Anthony Ujahas įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau smūgiavo virš vartų.

Netrukus abi komandos apsikeitė greitais įvarčiais. 22-ą minutę Christopheris Trimmelis atliko gerą perdavimą į baudos aikštelę, kur Marius Bulteris nukreipė kamuolį į vartus. „Borussia“ beveik iškart išlygino rezultatą, kai 25-ą minutę J.Sancho perdavimą išnaudojęs Paco Alcaceris nuginklavo vartininką – 1 – 1.

Pirmo kėlinio pabaigoje „Borussia“ turėjo dar porą progų persverti rezultatą, tačiau 44-ą minutę Julianas Weiglas nepataikė į vartus, o pridėto laiko metu M.Reuso smūgį atmušė vartininkas.

Antrajame kėlinyje „Union“ žaidė tiksliai iš išnaudojo savo progas. 50-ą minutę M.Bulteris sulaukė dar vieno komandos draugo perdavimo ir tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus.

75-ą minutę Berlyno ekipos pergalę įtvirtino Sebastianas Anderssonas, kuris būdamas baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartų kampą – 3 – 1.