Ketvirtadienį Marijampolės „Sūduva“ UEFA Europos lygos paskutiniojo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse kelis kartus turėjo teigiamą rezultatą, garantuojantį patekimą į grupių etapo kovas, tačiau aistringai savų sirgalių palaikoma Budapešto „Ferencvaroš“ sugebėjo atsitiesti ir palaužę Marijampolės ekipą rezultatu 4 – 2, po 15 metų pertraukos žengė į Europos lygos grupių etapą.

Po rungtynių „Ferencvaroš“ treneris Sergejus Rebrovas atidavė pagarbę „Sūduvos“ ekipai.

„Sveikinu komandą ir sirgalius, gera sugrąžinti komandą į Europos lygos grupių etapą po penkiolikos metų pertraukos. Mes du kartus sugrįžimoe iš neigiamo rezultato, o  komanda pademonstravo savo sugebėjimus kovoti. Mes pelnėme keturis įvarčius varžovams, kurie įprastai tiek nepraleidžia. Jeigu matote tik rezultatą, galbūt negalvojate, kad tai buvo sunkios rungtynės, bet jeigu matėte rungtynes – turite kitokią nuomonę. „Sūduva“ buvo visiškai nusipelniusi čia žaisti ir yra stipri komanda“, – sakė S. Rebrovas.

Futbolo specialistas iš Ukrainos taip pat aiškino, kaip jo komanda per pastaruosius metus pasiekė aukštesnį lygį.

„Tai parodo, kad esame tikra komanda. Niekas šioje komandoje manęs nelaikė žvaigžde, todėl tikrai gera dirbti su savo žaidėjais. Nežinau, koks „Ferencvaroš“ buvo praeityje, tačiau esu tikras, kad padarėme didžiulį progresą. Nenoriu nieko išskirti, nes šią komandą sėkmingą padarėme visi kartu. Grupių etape ruošimės visiškai kitokiu tempu“, – sakė S.Rebrovas.