Pasaulio krepšinio čempionate Kanados rinktinė iškovojo pirmąją pergalę. H grupės dvikovoje ketvirtadienį priešpiet kanadiečiai įveikė viską pralaimėjusius Senegalo krepšininkus.

Kanadiečiai varžovus įveikė apčiuopiamu skirtumu 82:60 (11:22, 22:10, 26:14, 23:14). Vis tik, Senegalas garbingai kovėsi bent tris kėlinius.

Į pergalę Kanados rinktinę vedė nuo pat rungtynių pradžios savo ritmą varžovams primetęs Cory Josephas. Jis pelnė 24 taškus ir tapo geriausiu susitikimo žaidėju.

Svariai prie pergalės prisidėjo ir buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas. Gynėjas pelnė 13 taškų, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 5 kamuolius.

Senegalo gretose išsiskyrė Mouhhamedas Faye, vien per pirmą kėlinį pelnęs 9 taškus. Tiesa, antroje rungtynių dalyje jis tarsi sustojo, o viso surinko 14 taškų.

Kanadiečiams H grupėje tai buvo pirmoji ir vienintelė pergalė. Jie dar tęs pasirodymą, tačiau kovos dėl žemesnių pozicijų bendrame pirmenybių kontekste.

Senegalas H grupėje finišavo su trimis pralaimėjimais. Primename, kad Lietuva Senegalą įveikė 101:47.

Tiesioginę rungtynių transliaciją galėjote stebėti portale tv3.lt! Dabar maloniai kviečiame pažiūrėtį visą vaizdo įrašą.

RUNGTYNIŲ EIGA:

KETVIRTAS KĖLINYS: (82:60)

Komandas skiria 20 taškų.

Kanadiečiai pergalės link artėja dėl vienos esminių priežasčių: kovos po krepšiais. Atkovoti kamuoliai Kanados rinktinei suteikia daug antrųjų šansų.

TREČIAS KĖLINYS: (59:46)

Prieš lemiamą ketvirtį Kanada turi 13 taškų pranašumą (59:46).

Senegaliečiai trečią kartą prasižengia prieš tritaškį metantį varžovą (55:44).

C. Josephas tęsia savo individualų pasirodymą, pelno 17-ą tašką, o kanadiečiai toliau priekyje.

ANTRAS KĖLINYS: (33:32)

Įvykiai aikštelėje apsiverčia aukštyn kojomis. K. Pangosas smeigia tritaškį ir pratęsia įspūdingą Kanados spurtą bei suteikia savo komandai pranašumą (31:28).

Kėlinio pradžioje kanadiečiai smegia tritaškį, bet savo susikurto pranašumo Senegalas ir toliau neišsšvaisto (17:26).

PIRMAS KĖLINYS: (11:22)

Kanadiečiai jau atsilieka dviženkliu skirtumu (9:19).

M. Faye pelno devintą savo tašką, o kanadiečių puolimo mašina taip ir neužsiveda (9:15).