Luizas atskleidė, ką „Arsenal“ futbolininkams reikia tobulinti labiausiai

Šią vasarą į Londono „Arsenal“ gretas persikėlęs gynėjas Davidas Luizas atskleidė, ką jam ir jo komandos draugams reikia tobulinti labiausiai.

Davidas Luizas (nuotr. SCANPIX)

„Arsenal“ gerai pradėjo sezoną ir laimėjo pirmąsias dvejas rungtynes, tačiau šį savaitgalį patyrė pralaimėjimą prieš „Liverpool“ rezultatu 1 – 3.

Brazilas tiki, kad Londono ekipa turi pagerinti savo gynybą ir sumažinti praleidžiamų įvarčių skaičių. Per praėjusius du sezonus „Arsenal“ praleisdavo po 51 įvartį, o D.Luizo teigimu, demonstruojant tokią statistiką komandai nepavyks kovoti dėl titulų.

„Mes turime gerinti savo žaidimą. Jeigu praleisime daug įvarčių, negalėsime kovoti dėl trofėjų, tad tai yra pagrindinis aspektas, apie kurį turime galvoti. Turime sumažinti praleidžiamų įvarčių kiekį ir stiprinti savo mentalitetą.

Tai yra taikoma ne tik man ar kitiems gynėjams, tai yra taikoma visai komandai, ji turi turėti stiprų mentalitetą. Manau, kad komanda jau sužaidė puikiai prieš „Newcastle United“, taip pat ir rungtynėse su „Burnley“, kur puikiai supratome savo situaciją.

Su „Liverpool“ rungtynės galėjo būti kitokios, jeigu būtume pasižymėję pirmieji, tačiau mes to nepadarėme ir toks jau yra tas futbolas. Kiekvieną savaitę prasideda nauja istorija, todėl turime stengtis mokytis ir tobulinti savo žaidimą“, - teigia D.Luizas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų