Be Lionelio Messi ir Luiso Suarezo pagalbos besivertusi „Barcelona“ Ispanijos „La Ligoje“ 5:2 sutriuškino „Real Betis“ futbolininkus ir šiame sezone į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.

Puikaus perdavimo sulaukęs Nabilis Fekiras 15-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Real Betis“ į priekį 1:0.

38-ąją minutę baudos aikštelėje atsidūręs Rafinha ir atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

Antoine’as Griezmannas 41-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Prancūzas jau 50-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos persvėrė rezultatą katalonų naudai 2:1. Po savo antrojo įvarčio A. Griezmannas į orą išmetė mėlynos ir raudonos spalvos konfeti.

Carlesas Perezas Sayolis 56-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką 3:1.

Jordi Alba 60-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo 4:1.

Arturo Vidalis 77-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo triuškinantis 5:1.

Rungtynių pabaigoje svečiams paguodos įvartį pelnė Lorenas 2:5.

Anssumane Fati 86-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Įdomūs faktai:

• Nabilis Fekiras savo pirmuoju smūgiu į vartų plotą pelnė įvartį rungtynėse su „Barcelona“.

• Antoine‘as Griezmannas pirmą kartą pasižymėjo rungtyniaudamas „Camp Nou“ stadione. Prancūzui atstovaujant „Atletico“ ekipai to padaryti iki šiol nebuvo pavykę.

• „Barcelona“ žaisdama be Lionelio Messi ir Luiso Suarezo dueto iškovojo pirmąją pergalę - iki tol buvo užfiksuotos 2 lygiosios ir 1 pralaimėjimas.

• A.Griezmannas tapo pirmuoju futbolininku „Barcelonos“ istorijoje, kuris debiuto metu „Camp Nou“ stadione pelnė du įvarčius.