Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sekmadienį Seule (Pietų Korėja) stojo į priešpaskutinę dvikovą prieš artėjantį pasaulio čempionatą. Dvikovoje prieš Angolos rinktinę netrūko ir efektingų epizodų.

Pirmoji rungtynių pusė vyko taškas į tašką, iki ilgosios pertraukos lietuviai apčiuopiamos persvaros susikurti nespėjo (40:33), tačiau sirgaliams tikrai buvo į ką paganyti akis.

Antrojo kėlinio viduryje greitos atakos metu kamuolį sugavęs Mindaugas Kuzminskas staigiai apgavo tiesioginį savo varžovą ir nė kiek nesudvejojęs pakilo į orą.

M. Kuzminsko skrydis baigėsi efektingu dėjimu iš viršaus.

Vaizdo įrašą rasite teksto viršuje.

Tai toli gražu nebuvo vienintelis įsimintinas epizodas iš rungtynių su Angolos krepšininkais. Afrikos komanda surengė įspūdingą ataką J. Valančiūnui tarp kojų, vėliau galingą dėjimą atliko R. Giedraitis.