„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje savų žiūrovų akivaizdoje užtikrintai 3:1 nugalėjo Londono „Arsenal“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę iš tiek pat galimų.

„Liverpool“ atakos smaigalyje jau 2-ąją minutę atsidūrusiam Roberto Firmino nepavyko tiksliai uždaryti komandos draugo perdavimo.

Andrew Robertsonas 3-ąją minutę uždirbto baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai sėkmingai užgesino pavojų prie savų vartų.

Trentas Alexanderis-Arnoldas 8-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Georginio Wijnaldumas 9-ąją minutę susistabdęs ir pasitaisęs kamuolį atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

„Arsenal“ 11-ąją minutę surengė greitą ataką, kurios metu atliko tolimą perdavimą smaigalyje atsidūrusiam Nicolasui Pepe. Netrukus vartus palikęs Adrianas išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų, o tuo pasinaudojęs Pierre‘as Emerickas Aubameyangas atliko smūgį tuščių vartų link, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Grubia gynėjo klaida pasinaudojęs Sadio Mane 21-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai sugavo Berndo Leno.

T.Alexanderis-Arnoldas 30-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys užtikrintai ir vėl atsidūrė B.Leno rankose.

N.Pepe 31-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Aikštės viduryje Jordano Hendersono klaida pasinaudojęs ir kamuolį perėmęs N.Pepe nuskubėjo į greitą „Arsenal“ ataką, tačiau pastarojo smūgį sėkmingai atrėmė Adrianas.

Mohamedo Salah 39-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Joelis Matipas 41-ąją minutę tiksliu smūgiu galva išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0.

M.Salah 49-ąją minutę sėkmingai realizavo uždirbtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino šeimininkų persvarą 2:0.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo P.E.Aubameyangas, pastarojo 52-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

A.Robertsono tikslaus perdavimo sulaukęs M.Salah 56-ąją minutę atliko nesėkmingą smūgį galva.

M.Salah 58-ąją minutę suklaidino varžovą, atliko reidą į baudos aikštelę ir nuginklavo B.Leno, o rezultatas tapo 3:0.

A.Robertsono 61-ąją minutę baudos aikštelėje atliktą smūgį sėkmingai blokavo Davidas Luizas.

N.Pepe 66-ąją minutę atliko tolimą perdavimą varžovų vartų link, tačiau kamuolys P.E.Aubameyango nepasiekė.

Nacho Monrealio 80-ąją minutę atliktą perdavimą sėkmingai blokavo varžovų gynėjai.

Lucasas Torreira 85-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo Adrianą ir sušvelnino rezultatą 1:3.