Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė du kėlinius kovėsi kaip lygus su lygiais, tačiau antroje rungtynių pusėje perlaužė rungtynes ir 86:57 sutriuškinę Pietų Korėjos rinktinę įsirašė ketvirtąją pergalę pasiruošimo pasaulio čempionatui cikle. Stiprios pergalės fone netrūko ir įsimintinų epizodų.

Pirmojo kėlinio metu kova vyko taškas į tašką, o savo pranašumą lietuviai pradėjo įrodinėti tik besibaigiant ketvirčiui.

Pirmą kartą apčiuopiamą persvarą (21:13) Dainiaus Adomaičio kariauna įgijo po efektingo rinktinės veterano Pauliaus Jankūno tritaškio.

Ataką surengė du žalgiriečiai: į Kauną grįžęs Lukas Lekavičius brovėsi į baudos aikštelę ir nusprendė metimo neatlikti. Įžaidėjas pasirinko staigų perdavimą savo bendraklubiui P. Jankūnui, stovėjusiam prie tritaškio linijos.

Kėlinio laikrodis mušė paskutines sekundes, iki atakos ir kėlinio pabaigos buvo likusios 4 sekundės, o P. Jankūnas vos sugavęs kamuolį sviedė jį tiesiai į krepšį.

Per likusią akimirką šeimininkai atakos suregzti nebespėjo, todėl lietuviai į antrą kėlinį žengė jau skaičiuodami 8 taškų pranašumą.

Vaizdo įrašą rasite teksto viršuje.

Lietuviai jau rytoj (sekmadienį) toje pačioje arenoje susikaus su Angolos krepšininkais, tiesioginę transliaciją stebėkite portale tv3.lt!

Atnaujintas kontrolinių rungtynių tvarkaraštis

Pasaulio čempionate lietuviai pateko į H grupę, kurioje dėl vietos kitame etape kausis su Kanados, Australijos ir Senegalo rinktinėmis.

Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!