Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė šeštadienio rytą iškovojo ketvirtąją pergalę pasiruošimo pasaulio čempionatui cikle. Dainiaus Adomaičio kariauna įsibėgėjo antroje rungtynių pusėje ir galiausiai 86:57 sutriuškino Pietų Korėjos krepšininkus. Rungtynėse netrūko ir efektingų epizodų.

Prie triuškiančios pergalės daugiausia prisidėjo rinktinės lyderis Jonas Valančiūnas. Rimtesnio pasipriešinimo iš žymiai žemesnių varžovų nesulaukęs NBA lietuvis visos dvikovos metu dominavo po krepšiais ir viso surinko 20 taškų.

Gražiausius epizodus JV sukūrė ketvirtajame kėlinyje, kai intrigos rungtynėse jau nebeliko. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui aukštaūgis sugrūdo kamuolį į krepšį ir taip efektingai pataisė Manto Kalniečio metimą.

Visai netrukus, po dviejų minučių, J. Valančiūnas vėl pakilo į orą ir vienos atakos metu pelnė tris taškus – jis įdėjo su varžovo pražanga.

Vaizdo įrašą rasite teksto viršuje.

Jau rytoj (sekmadienį) lietuviai toje pačioje Seulo arenoje susikaus su Angola, vėliau lauks Čekijos iššūkis.

Dvikovas tiesiogiai stebėkite portale tv3.lt!

Pasaulio čempionate lietuviai pateko į H grupę, kurioje dėl vietos kitame etape kausis su Senegalo, Kanados ir Australijos rinktinėmis.