Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė šeštadienio rytą įsirašė ketvirtąją pergalę pasiruošimo pasaulio čempionatui cikle. Kaip reikiant įkaitusioje Seulo arenoje lietuviai 86:57 sutriuškino Pietų Korėją, o pergalės fone netrūko ir įspūdingų epizodų.

Jau pirmajame kėlinyje lietuvių centrai ėmė įrodinėti didelį pranašumą po krepšiais.

Vos prasidėjus 7-ai rungtynių minutei, kuomet rezultatas buvo 12:11, Seulo arenoje susirinkusius gerbėjus pritildė įspūdingai varžovo metimą „nupūtęs“ Martinas Gebenas.

Pietų Korėjos krepšininkas staigiu judesiu apgavo Mindaugą Kuzminską ir jau atrodė, kad netrukus pelnys lengvą dvitaškį iš po krepšio, tačiau tvirtasis M. Gebenas blokavo metimą ir tarsi sušuko „tik ne mano teritorije!“.

Vaizdo įrašą rasite teksto viršuje.

Lietuviai jau rytoj (sekmadienį) toje pačioje arenoje susikaus su Angolos rinktine, vėliau lauks mūšis su Čekija.

Visas tiesiogines transliacijas iš kontrolinių rungtynių, kaip ir pačio čempionato, galite stebėti portale tv3.lt, TV3, TV6 ir TVPlay Sports televizijose.

Lietuvos rinktinė pasaulio čempionate varžysis H gupėje, kur dėl vietos kitame etape kausis su Senegalo, Kanados ir Australijos krepšininkais.