„Nevėžis“ dar turi šansą žaisti LKL, vieta siūloma Jonavos klubui

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) neeiliniame valdybos posėdyje sprendimas taip ir nebuvo priimtas. Galutinai dėl situacijas buvo apsispręsta per artimiausias 48 valandas, rašo krepsinis.net.

Romualdas Brazauskas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

„Beveik visi klubai pasisakė už tai, kad kitą sezoną dalyvautų 10 klubų. Tai buvo esminė nuostata, kuri sutampa ir su LKL vadovų pozicija. Tikėjomės, kad galėsime priimti sprendimus bei apie juos pranešti šiandien, tačiau sprendimas yra toks, jog yra du kandidatai yra paskutinę poziciją turnyre.

Jonavos ekipai LKL pateikė pasiūlymą ir jie turėtų atsakyti ketvirtadienį. Jeigu jonaviškiai nepriims kvietimo, tokį šansą turės „Nevėžis“, kuris turi įvykdyti reikalavimus iki 23 dienos 15 valandos. Lieka ir trečias variantas – 9 klubai, bet visi pasisako už tai, jog būtų 10 komandų“, – sakė lygos direktorius Romualdas Brazauskas.

– Kas stabdo Jonavos klubą?Krepsinis.net žurnalistas paklausė R.Brazausko.

– Pateiktos sąlygos ir jie turi pasitarti klubo viduje, ar jie gali įgyvendinti reikalavimus. Pagal nuostatus jie turėtų sumokėti 400 tūkstančių, jeigu ateina komerciniu principu. Buvo diskutuota, kadangi situacija yra neeilinė. Visi supranta, kad lygai reikalinga 10-a ekipa ir buvo priimtas kitoks sprendimas, tačiau jo detalizuoti nenoriu. Pabrėžiu, kad tai tikrai nėra nemokamas atėjimas.

– Kas balsavo už 9 ekipas?

– „Žalgiris“ nebuvo už tokią idėją, kadangi jiems ir taip daug mačų sezone laukia. Jie balsavo už tai, kad liktų 9 ekipos.

– Kokia situacija „Nevėžio“ klube?

– Vyksta derybos tarp senųjų dalininkų ir naujų investuotojų. Jos pasistūmėjo į priekį ir dabar „Nevėžis“ turi šansų likti, jeigu įgyvendins reikalavimus iki rugpjūčio 23 dienos 15 valandos. Tiesa, su sąlyga, jeigu atsisakys kvietimo „Sintek-Jonava“.

REKLAMA

– Ar realu, kad per mėnesį „Sintek-Jonava“ ar „Nevėžis“ sugebės suburti konkurenciją komandą?

– Kėdainiuose komanda buvo komplektuojama. Jonavos ekipa turėtų pakeisti beveik visą sudėtį. Manau, kad esminis klausimas yra klubo biudžeto formavimas. Jeigu jis turės atitinkamą biudžetą, suras per mėnesį žaidėjus ir pasiruoš. Žydrūnas Urbonas minėjo, kad kai pradėjo burti komanda, tai per dvi savaites ketvirtą poziciją užėmė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų