Budapešte (Vengrija) antradienį prasidėjo pasaulio jaunimo plaukimo čempionatas. Į jį atvyko 6 Lietuvos sportininkai, o didžiausios viltys siejamos su Kotryna Teterevkova.

50 m plaukimo krūtine pusfinalyje lietuvė finišavo per 31.30 sek., užėmė 5-ą vietą ir pateko į finalą. Lietuvė vėl buvo netoli šiemet pasiekto karjeros rekordo, kuris yra 31.20 sek.

Pusfinalį laimėjo pasaulio vicečempionė 14-metė italė Benedetta Pilato (30.39). Antra buvo amerikietė Kaitlyn Dobler (31.15), o trečia – britė Kayla van der Merwe (31.22).

Vaikinų 100 m plaukimo nugara pusfinalyje 12-ą vietą užėmė Arijus Pavlidi (55.32), kuris dar kartą pagerino karjeros rekordą. Pusfinalį laimėjo rusas Nikolajus Zujevas (54.08), o lietuvį nuo vietos finale skyrė 0.52 sek.