Puikų antrą kėlinį sužaidę „Wolverhampton“ futbolininkai atėmė pirmuosius taškus iš „Manchester United“ naujajame Anglijos „Premier“ lygos sezone. Rungtynės tarp komandų pasibaigė lygiosiomis rezultatu 1 – 1.

Pirmajame kėlinyje dominavo „Manchester United“, nors ir daug progų jie nekūrė. Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai užtikrintai kontroliavo tiek kamuolį, tiek žaidimo ritmą.

Pirmasis įvartis krito sužaidus 27-ias minutes ir tai buvo pirmoji reali „raudonųjų velnių“ proga. Tuomet įžvalgaus Marcuso Rashfordo perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Anthony Martialis galingu smūgiu nepaliko jokių vilčių vartininkui ir pasiuntė kamuolį į vartus – 1 – 0.

Tai taip pat buvo ir jubiliejinis penkiasdešimtasis A.Martialio įvartis vilkint „Manchester United“ marškinėlius visuose turnyruose.

Bėgant laikui ir toliau stigo ne tik pavojingų progų, bet ir apskritai smūgių. „Wolverhampton“ išsijudino jau tik įsibėgėjus antram kėliniui, bet tai padarė labai efektingai.

54-ą minutę kamuolys galėjo atsidurti vartų tinkle, tačiau po gero komandos draugo perdavimo puikų smūgį atlikęs Raulis Jiminezas pataikė į vartų virpstą.

Netrukus aikštės šeimininkai buvo euforijoje. Po gero perdavimo laisvas šalia baudos aikštelės atsidūręs Rubenas Nevešas atliko fantastišką smūgį, po kurio kamuolys atsimušė nuo skersinio ir kirto vartų liniją – 1 – 1.

68-ą minutę viskas galėjo vėl pasikeisti „Wolverhampton“ nenaudai, tačiau juos išgelbėjo Rui Patricio. Paulis Pogba išprovokavo varžovų pražangą baudos aikštelėje ir pats stojo atlikti baudinio, tačiau nors jo smūgis buvo galingas, jo kryptį atspėjęs vartininkas atmušė kamuolį.

82-ą minutę savo komandą nuo potencialaus įvarčio jau gelbėjo Davidas De Gea. Tuomet baudos aikštelėje visiškai laisvas atsidūręs Jonny atliko stiprų smūgį galva, bet ispanas kamuolį sugavo.

„Wolverhampton“ ekipai tai buvo antrosios lygiosios iš eilės, tuo tarpu „Manchester United“ prarado pirmuosius taškus. Nepaisant to, jie vis dar užima ketvirtąją poziciją turnyro lentelėje.