Frankui Lampardui ir toliau nepavyksta iškovoti pirmosios oficialios pergalės Londono „Chelsea“ gretose, kurie nelaimėjo jau antrų Anglijos „Premier“ lygos rungtynių naujajame sezone. Šį kartą „Chelsea“ sužaidė lygiosiomis su „Leicester City“ rezultatu 1:1.

Londono ekipa sužaidė du labai skirtingus kėlinius. F.Lampardo auklėtiniai puikiai pradėjo rungtynes ir jų sprogstamoji jėga kiekviename aikštės centimetre jiems greitai leido išsiveržti į priekį.

7-ą minutę jaunasis Masonas Mountas pelnė pirmąjį savo karjeros įvartį „Premier“ lygoje, kuomet pasinaudojęs varžovų klaida perėmė kamuolį prie baudos aikštelės ir jau griūdamas gražiu ir sudėtingu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus – 1:0.

Per pirmąjį pusvalandį „Chelsea“ sugebėjo sukurti dar porą pavojingesnių progų. 22-ą minutę įvarčiu jau pasižymėjęs M.Mountas pabandė smūgiuoti galva, tačiau Kasperas Schmeichelis atrėmė jo šūvį.

27-ą minutę puikią techniką pademonstravo N‘Golo Kante, kuris ne tik sukontroliavo kamuolį, bet ir atliko gerą smūgį į vartų kampą, tačiau „lapės“ apsigynė.

Antrajame kėlinyje „Chelsea“ futbolininkai tiesiog išsijungė ir perdavė iniciatyvą Brendano Rodgerso auklėtiniams.

67-ą minutę „Leicester City“ išlygino rezultatą, kuomet po Jameso Maddisono pakelto kampinio Wilfriedas Ndidi užtikrintu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą – 1:1.

Rungtynėms bėgant pabaigos link, „lapės“ ir toliau išlaikė žaidimo kontrolę, tuo tarpu „Chelsea“ nerado vaistų prieš varžovų puolimą.

73-ią minutę virš skersinio smūgiavo J.Maddisonas, 77-ą minutę geros progos neišnaudojo ir baudos aikštelėje atsidūręs Jamie Vardy.

89-ą minutę Kepa Arrizabalaga tiesiog gelbėjo „Chelsea“ nuo pralaimėjimo, kuomet atrėmė puikų Youri Tielemanso smūgį.

Tai buvo jau antros „Chelsea“ rungtynės „Premier“ lygoje, kuriose jie neiškovojo pergalės. Kol kas F.Lampardo auklėtiniai užima vos 15-ą vietą, tuo tarpu antrą kartą tašką iškovoję „Leicester City“ yra dvylikti.