Italijoje sekmadienį baigėsi jau 15-asis pasaulio motokroso čempionato etapas. Stipriausioje – „MXGP“ – klasėje tradiciškai startavo lietuvis Arminas Jasikonis su „Husqvarna“ motociklu.

Kvalifikacijoje tik 22-ą vietą užėmęs lietuvis pirmose lenktynėse sugebėjo finišuoti 7-as. Nugalėjo olandas Glennas Coldenhoffas („KTM“), aplenkęs šveicarą Jeremy Seewerį („Yamaha“) ir prancūzą Gautier Pauliną („Yamaha“).

Antrose lenktynėse A.Jasikonis jau atsiliko daugiau nei 50 sek. ir užėmė 13-ą vietą. Vėl nugalėjo G.Coldenhoffas, antras finišavo slovėnas Timas Gajseris („Honda“), o trečias – J.Seeweris.

A.Jasikonis su 377 tšk. pasaulio čempionato įskaitoje liko 6-as. Jis aplenkė sezoną dėl traumos baigusį devyniskart pasaulio čempioną italą Antonio Cairoli („KTM“, 358), bet praleido į priekį Italijoje abejas lenktynes laimėjusį G.Coldenhoffą (399). Lyderių trejetą sudaro T.Gajseris (664), J.Seeweris (481) ir G.Paulinas (440). Beje, T.Gajseris jau užsitikrino pasaulio čempiono titulą.