Nikola Jokičiaus ir Giannio Antetokounmpo kaktomušos OAKA arenoje susirinkę 18 tūkst. žmonių neišvydo. Serbijos rinktinė nusprendė suteikti poilsio savo žvaigždei, bet pasiekė sudėtingą pergalę ir išlieka nesuklupę pasiruošimo etape.

Akropolio taurės turnyro Atėnuose paskutinėse rungtynėse Serbija graikus įveikė po pratęsimo 85:80 (17:19, 14:19, 21:19, 20:15, 13:8).

Bogdanas Bogdanovičius nugalėtojams pelnė 28 taškus (5/9 trit.), Nemanja Bjelica 18 ir sugriebė 14 atšokusių kamuolių. Graikijos rinktinėje G. Antetokounmpo pelnė 20 taškų, blokavo 4 metimus ir tiek pat kartų perėmė kamuolį. Pastarojo brolis Thanasis pridėjo 17 (5/9 trit.), o Nickas Calathesas 15 ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Graikija kontroliavo mačo eigą didžiąją jo dalį ir trečiame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą, bet lemiamame ketvirtyje B. Bogdanovičius pataikė du tritaškius, o Serbija spurtavo 13:1.

Likus žaisti kiek daugiau nei 30 sekundžių serbai pirmavo 72:67. Tada G. Antetokounmpo pataikė abi baudas, o Vasilje Micičius kitoje aikštės pusėje abi prametė.

Netrukus Th. Antetokounmpo smeigė penktąjį savo tritaškį rungtynėse ir išlygino rezultatą. Lemiamos Serbijos atakos metu B. Bogdanovičius prametė sunkų tolimą dvitaškį ir ekipos žaidė pratęsimą.

Pratęsimą geriau pradėjo serbai, pataikę kelis tritaškius, o pergalę įtvirtino Marko Guduričius, likus 23 sek. išprovokavęs pražangą mesdamas iš toli. Memfio „Grizzlies“ naujokas realizavo visus baudų metimus ir nutolino serbus 85:80.

Graikijos ir Serbijos rinktinės laikomos vienomis ryškiausių favoričių pasaulio čempionate Kinijoje.

Treti turnyre liko turkai, paskutiniai pergalės neiškovoję italai.