Madrido „Real“ klubas pirmose Ispanijos „La Liga“ rungtynėse užtikrintai 3:1 nugalėjo „Celta Vigo“ futbolininkus.

Puikaus Garetho Bale‘o perdavimo sulaukęs Karimas Benzema 12-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Real“ į priekį 1:0.

Luka Modričius 36-ąją minutę už baudos aikštelės ribų sulaukė žemo perdavimo ir netrukus atliko į dešinįjį vartų kampą smūgį, tačiau Rubenas Blanco atrėmė kamuolį ir išgelbėjo šeimininkus nuo dar vieno praleisto įvarčio.

Garethas Bale‘as pirmojo kėlinio pabaigoje atliko galingą smūgį vartų link, tačiau pasižymėti nepavyko.

Varžovus paspaudusi „Celta Vigo“ perėmė kamuolį ir netrukus perdavimo sulaukęs Braisas Mendezas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pasiuntė kamuolį į vartus. Visgi rungtynių teisėjas Javieras Estrada Fernandezas pasinaudojęs VAR technologijos pagalba užfiksavo žaidimą ranka ir įvarčio neįskaitė.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Iago Aspasas atliko smūgį tiesiai į „Real“ vartų sargą Thibautą Courtoisą, o tai belgui problemų nesukėlė.

Luka Modričius 57-ąją už grubią pražangą prieš varžovą buvo nubaustas raudona kortele ir svečiai liko rungtyniauti dešimtyje.

Visgi netrukus Toni Kroosas 61-ąją minutę fantastišku smūgiu iš toli padvigubino svečių persvarą 2:0.

Lucasas Vazquezas 80-ąją minutę tiksliai nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Per pridėtą rungtynių laiką pasižymėjęs Ikeras Losada sušvelnino susitikimo rezultatą 1:3.