Dortmundo „Borussia“ pirmose Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse užtikrintai 5:1 nugalėjo „Augsburg“ futbolininkus.

Pirmasis įvartis krito sužaidus vos 30 sekundžių. Florianas Niederlechneris tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Augsburg“ į priekį 1:0.

Paco Alcaceris 3-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie varžovų vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išlygino rezultatą 1:1.

Julianas Weiglas 10-ąją minutę atliko nuostabų smūgį, tačiau svečius išgelbėjo kamuolį atrėmęs Tomas Koubekas.

Netrukus Matsas Hummelsas taip pat neišnaudojo puikios progos pasižymėti. Vokiečio smūgiuotas kamuolys galva skriejo virš vartų.

Pavojingą smūgį 19-ąją minutę atliko tikslaus perdavimo sulaukęs Marco Reusas, tačiau T.Koubekas dar kartą atrėmė varžovų smūgį.

Axelis Witselis atliko galingą smūgį, tačiau dar kartą nuostabiai pasirodęs varžovų vartininkas blokavo kamuolį ir išgelbėjo nuo praleisto įvarčio.

Jadonas Sancho 51-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „Borussia“ naudai 2:1.

Marco Reusas 57-ąją minutę pasinaudojo subyrėjusia varžovų gynybą ir pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus 3:1.Netrukus P.Alcaceris antrą kartą šioje dvikovoje nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 4:1.

Puikaus perdavimo sulaukęs Rubenas Vargas nepasinaudojo puikia galimybe pasižymėti – pastarajam nepavyko įveikti vartininko gynybos.

Julianas Brandtas taip pat pridėjo įvartį rungtynių pabaigoje ir rezultatas tapo triuškinantis 5:1.