Miuncheno „Bayern“ naująjį sezoną pradėjo lygiosiomis. Pirmajame ture Niko Kovačo auklėtiniai sužaidė rezultatu 2:2 su Berlyno „Herta“.

Daugkartinius Vokietijos čempionus į priekį traukė puolėjas Robertas Lewandowskis, kuris pelnė abu savo komandos įvarčius.

Jis pirmasis pasižymėjo rungtynėse, kurios vyko Miunchene, kuomet 24-ą minutę jis išnaudojo gerą Thomaso Mullerio perdavimą ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Į tai „Herta“ atsakė dviem greitais smūgiais, kurie buvo pelnyti vos per dviejų minučių intervalą. 36-ą minutę rezultatą išlygino Vedadas Ibiševičius, o vos po poros akimirkų dar kartą „Bayern“ vartininką nuginklavo Marko Grujičius – 2:1.

Bavarai į tai atsakė tik jau gerokai įsibėgėjus antram kėliniui. Tiksint 60-ai minutei R.Lewandowskis stojo prie vienuolikos metrų žymos ir užtikrintu smūgiu realizavo baudinį – 2:2.

Pačioje rungtynių pabaigoje „Bayern“ galėjo dar ir išplėšti vėlyvą pergalę, tačiau į baudos aikštelę įsiveržusio Serge‘o Gnabry smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų skersinio.