Namajunas liko sužavėta kieta krepšinio kova: buvo daug nešvaraus žaidimo

Viena žymiausių lietuvių kilmės sportininkių pasaulyje Rose Namajunas lankosi Lietuvoje. Pirmadienį ji iš arti stebėjo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pasirodymą draugiškose rungtynėse su Serbija ir liko sužavėta agresyvia vyrų kova aikštelėje.

2018 metais UFC minimalaus svorio kategorijos pasaulio čempione tapusi ir tais pačiais metais metų kovotoja išrinkta 27-erių sportininkė džiaugėsi po šešerių metų aplankiusi Lietuvą ir tikino, jog veiklos jai čia nestinga.

Paskutinį kartą Namajunas Lietuvoje lankėsi prieš šešerius metus.

„Būti čia tikrai ypatingas jausmas. Tai ilgai mano atideliota kelionė. Tikrai turiu, ką čia nuveikti“, – didžiosios pertraukos metu šypsodamasi mintimis apie rungtynes sutiko pasidalinti ji.

(96 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvos rinktinės dvikovą stebėjo UFC čempionė Namajūnas

Kovotojai labiausiai aikštelėje patiko agresyvūs krepšininkų susirėmimai: po keletos epizodų, kuris nors iš krepšininkų atsidurdavo ant parketo, sykį serbų puolėjas kontakto metu vos nenuplėšė Domanto Sabonio marškinėlių.

„Krepšinis labai įdomus, intensyvus sportas. Šiandien buvo labai daug baudų, žaidimas atrodo šiek tiek nešvarus, labai agresyvus“, – stebėjosi ji.

REKLAMA

JAV gyvenanti atletė tikino geriausiai žinanti NBA rungtyniaujančius D. Sabonį ir Joną Valančiūną. Visgi ji Lietuvos rinktinėje vienodai palaikė visus krepšininkus.

„Žinoma, Sabonis yra puikus krepšininkas, bet aš mėgstu visus žaidėjus. Favoritų rinktinėje neturiu“, – dėstė UFC čempionė.

Šiemet Namajunas patyrė skaudžią nesėkmę kovoje dėl čempionės diržo, kai po varžovės Jessicos Andrade smūgio leidosi galva į ringo grindinį ir nebepakilo tęsti kovos. Visgi portalui tv3.lt ji teigė, kad ketina sugrįžimą į UFC ringą ir karjeroje taško dar nededa.

Visą pokalbį su R. Namajunas žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų