Lietuvis kausis dėl vietos UFC: noriu nešti Lietuvos vėliavą

Šį vakarą Las Vegase (JAV) vyks UFC prezidento Dana White‘o vardo turnyras – „Dana White Contender Series“. Jame dėl vietos stipriausioje pasaulio MMA organizacijoje kovos ir lietuvis Julius Anglickas. Kova prasidės apie 3 val. Lietuvos laiku.

J.Anglicko karjeros akimirkos (nuotr. Instagram)

28-erių metų J.Anglickas (6-1) stos į kol kas svarbiausią karjeros kovą pussunkio svorio kategorijoje, kuri gali pakeisti jo gyvenimą. Jo varžovas – 30-metis amerikietis Karlas Reedas, turintis identišką pergalių ir pralaimėjimų santykį (6-1).

Pussunkio svorio kategorijos riba UFC organizacijoje yra 205 svarai (92,99 kg). Tiesa, jei tai nėra titulinė kova, sportininkams leidžiama sverti iki 206 svarų (93,44) svėrimų metu. J.Anglickas svėrimų metu ir pasiekė šią ribą bei svėrė 206 svarus. K.Reedas buvo nežymiai lengvesnis – 205,5 svaro (93,21 kg).

„Kuo daugiau galvoju apie šią kovą, tuo daugiau nerimo jaučiu. Prieš kiekvieną kovą pasirašau sau keletą minčių, kurios padeda tvarkytis su psichologiniu spaudimu. Dažniausiai, likus apie 10-15 min. iki kovos, sugebu „perjungti“ savo protą į kovos režimą ir tada pamirštu savo baimes. Kai žengiu į narvą, tada man jau būna viskas gerai, bet tas ažiotažas prieš kovą priverčia jausti nerimą. Kai kurie žmonės manęs klausinėja, kodėl aš interviu metu kalbu apie kovos baimę, bet aš tame nematau nieko blogo. Taip, prieš kovą aš bijau, bet narve savo darbą atlieku gerai“, - pasakojo J.Anglickas.

REKLAMA

„Žinau, kad mano patekimas į UFC suteiktų pasididžiavimo jausmą kitiems lietuviams. Mums reikia daugiau lietuvių didžiausiose organizacijose. Jei patekčiau į UFC, susidomėjimas MMA Lietuvoje tikrai padidėtų. Galėčiau atstovauti Lietuvai UFC. Noriu nešti Lietuvos vėliavą didžiausiose arenose. Noriu, kad lietuviai turėtų saviškį UFC organizacijoje“, - prieš kovą kalbėjo J.Anglickas.

Šiemet UFC prezidentas rengia 10 savo vardo turnyrų. Šios nakties turnyras bus jau 8-asis ši sezoną. Jame tradiciškai bus surengtos 5 kovos. Dažniausiai bent 3 ar 4 kovų laimėtojams yra pasiūlomi kontraktai UFC organizacijoje, tad pergalė šią naktį gerokai padidintų J.Anglicko galimybes patekti į UFC. Iki šiol į UFC vyrų kovas nebuvo patekęs nė vienas lietuvis. Moterų kovose UFC pasaulio čempione yra tapusi lietuvių kilmės sportininkė Rose Namajunas, į šią organizaciją buvo patekusi ir Lietuvos pilietė Julija Stoliarenko.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų