Penktadienio vakarą prasidėjusi Anglijos „Premier“ lyga jau šeštadienį popiet pateikė rimtą įvarčių fiestą. Čempionų titulą ginantys „Manchester City“ išvykoje 5:0 pervažiavo Londono „West Ham“ vienuolikę.

Dvikova Londone klostėsi apylygiai iki pirmojo svečių įvarčio. 25 minutę pirmą savo sezono įvartį pelnė Gabrielis Jesusas.

Jau antrojo kėlinio pradžioje, 51 minutę, Raheemas Sterlingas persvarą padvigubino. Viso šis staigiakojis Mančesterio klubo saugas pelnė tris įvarčius.

Vieną pridėjo po keitimo pasirodęs Sergio Aguero.

Šeštadienio pavakarę ir sekmadienį tęsiasi lygos pirmojo turo varžybos. Tiesiogiai jas galite stebėti TVPlay Sports kanalu bei tvplaypremium.lt platformoje.