Dortmundo „Borussia“ futbolininkai užtikrintai įveikė Miuncheno „Bayern“ ir nugalėję juos rezultatu 2:0 iškovojo pirmąjį trofėjų sezone – Vokietijos Supertaurę.

Abu savo įvarčius „Borussia“ pelnė antrajame kėlinyje, o į priekį išsiveržė pačioje jo pradžioje, kuomet 48-ą minutę Paco Alcaceras atliko puikų smūgį į vartų kampą ir nuginklavo vartininką.

69-ą minutę Jadonas Sancho padvigubino geltonai juodų persvarą, kai vienas pats įveikė varžovų gynybą ir įspūdingu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 2:0.

Iki rungtynių pabaigos „Bayern“ nesugebėjo mesti iššūkio ir išlyginti rezultato, todėl „Borussia“ galiausiai iškėlė į viršų Supertaurės trofėjų.