Izraelio dvidešimtmečių rinktinė tapo Europos čempionato nugalėtoja. Turnyro šeimininkai finale 92:84 (24:24, 18:18, 24:17, 26:25) įveikė Ispanijos bendraamžius.

Čempionus į pergalę vedė Deni Avdija, kuris per 37 minutes pelnė 23 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Įdomu, kad šiam krepšininkui dar tik 18 metų.

Šeimininkai paskutiniame kėlinyje pirmavo 17 taškų persvara ir tik rungtynių pabaigoje ispanai sušvelnino skirtumą.

Pirmenybių bronza atiteko vokiečiams, kurie dvikovoje dėl trečios vietos 73:66 įveikė prancūzus.

Primename, kad čempionais tapęs Izraelis čempionato ketvirtfinalyje 94:78 eliminavo Lietuvą.

Mūsiškiai užėmė galutinę penktąją vietą.

Izraelis: Deni Avdija 23 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Yamas Madaras 17 (8 rez. perd.), Tomeras Poratas 11, Eidanas Alberas ir Razas Adamas (6 atk. kam.) po 10.

Ispanija: Miguelis Gonzalezas 14, Arnau Calabria ir Josepas Puerto po 13, Carlosas Alocenas (7 atk. kam., 11 rez. perd., 5 per. kam.) ir Sergi Costa (6 atk. kam.) po 10.