Londono „Tottenham“ klubas Tarptautinėje Čempionų taurėje 3:2 įveikė Turino „Juventus“ futbolininkus, o pergalę jiems padovanojo reto grožio įvartis.

Erikas Lamela 30-ąją minutę pirmasis prišoko prie varžovų atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0.

Gonzalo Higuainas 56-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir išlygino rezultatą 1:1.

Cristiano Ronaldo 60-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „Juventus“ naudai 2:1. Lucasas 65-ąją minutę tiksliai perkėlė kamuolį per vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Harry Kane‘as 93-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš vidurio aikštės išplėšė pergalę prieš „Juventus“ 3:2.