Lietuvos vaikinų jaunimo rinktinė pergale baigė Europos čempionatą. Donaldo Kairio auklėtiniai rungtynėse dėl 5-os vietos 89:73 (23:19, 20:23, 22:14, 24:17) įveikė Turkijos bendraamžius.

Pirmoje susitikimo pusėje dvikova vyko taškas į tašką, o lietuviams pavyko nutolti tik po didžiosios pertraukos, kai jie surengė spurtą 13:3 ir įgijo dviženklią persvarą.

Ketvirto kėlinio viduryje už ginčus su teisėjais dviem techninėmis pražangomis buvo nubaustas Lietuvos rinktinės vyr. treneris Donaldas Kairys, kuris turėjo palikti aikštelę, o jo pareigas perėmė Giedrius Žibėnas.

Lietuva: Grantas Vasiliauskas 14 tšk., Vitalijus Kozys 13 tšk., Ignas Sargiūnas ir Arnas Velička po 12 tšk., Lukas Uleckas ir Justas Sakalauskas po 10 tšk.

Turkija: Sadik Kabaca 16 tšk., Erkin Senel ir Yigit Sarikaya po 15 tšk., Muhaymin Mustafa 13 tšk. (10 atk. kam.).