Žvaigždės už vairo: kas viršija greitį, o kas greita ir įsiutusi?

Lenktynėse niekuomet netrūksta greičio, svylančių padangų bei adrenalino. Būtent tuo buvo galima įsitikinti jau dvidešimtąjį kartą Palangoje vykusiose „Aurum 1006 km lenktynėse“. Tačiau kokiais vairuotojais save laiko mūsų pramogų verslo pasaulio įžymybės?

Sandra Daukšaitė, Loreta Stonkienė, Visvaldas Matijošaitis, Laura Blaževičiūtė (tv3.lt fotomontažas)
22

tv3.lt Palangoje VIP zonoje sutikta aktorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė turbūt visiems TV3 televizijos žiūrovams gerai pažįstama iš serialo „Pasmerkti“. Šviesiaplaukė moteris negalėjo atsidžiaugti, kad sudalyvavo tokiame renginyje ir neslėpė savo emocijų.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žvaigždės stebi lenktynes Palangoje

„Įspūdinga. Man tai yra pirmas kartas, esu čia su visa šeima, tai man čia jausmas nerealus. Vos įvažiavus į teritoriją jauti, kad vyksta kažkas labai stipraus ir galingo, net šiurpas eina per kūną. Labai įdomu“, – sakė ji.

Sandra taip pat minėjo, jog pati už automobilio vairo ji jau sėdi jau apie penkiolika metų.

„Vairuoju automobilį Volvo. Kelyje esu greita vairuotoja, pareigūnų tenka sutikti, bet stengiuosi būti atsargi, stengiuosi nedaryti to, ko tikrai negalima. Bet kartais, prisipažįstu, kad kartais atsitinka kaip ir visiems žmonėms“, – tvirtino aktorė.

VIP zonoje taip pat svečiavosi ir TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė. Moteris džiaugėsi, kad kanalas TV6 transliuoja didžiausias lenktynes Lietuvoje.

„Mes didžiuojamės, kad esame šio renginio dalis, jau daugybę metų esame partneriai. Smagu, kad kartu su mūsų televizija auga ir šios lenktynės, nes Palangoje dabar yra visa Lietuva“, – šyptelėjo L. Blaževičiūtė.

Moteris negailėjo gražių žodžių bei tvirtino, kad toks renginys tikrai verčia kūnu perbėgti šiurpuliukus: „Kiekvienais metais čia tvyro šventinė nuotaika, vien automobilių variklių garsas tikrai verčia širdis plakti greičiau“, – teigė generalinė direktorė, pridurdama, kad pati kelyje yra „greita ir įsiutusi vairuotoja“.

REKLAMA

Pasiteiravus, koks už automobilio vairo yra Kauno meras, Visvaldas nusijuokė ir sakė, kad šios informacijos geriau neatskleis.

„Nepasakosiu, nes kelių policija tada visuomet važinės paskui Kauno merą, bet esame aktyvūs vairuotojai. Pats esu baigęs VGTU universitetą, automobilių specialybę. Todėl aš – prie mašinų. Mano rankos tepaluose buvo nuo tarybinių metų“, – juokėsi vyras.

V. Matijošaičio mylimoji Loreta taip pat sakė, kad jai automobilių sportas yra taip pat labai prie širdies.

„Man taip pat patinka Visvaldo ir Dainiaus garažai, irgi vairuotoju ir mėgstu vairuoti geras mašinas. Bet Visvaldas pyksta, kad kartais per greitai vairuoju“, – šyptelėjo moteris.

Visus karščiausius įvykius iš Palangos galite rasti čia!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų