Palangoje drebėjo langai ir žemė

Palangoje šeštadienį netrūksta ne tik gaudžiančių automobilių variklių bei svylančių padangų kvapo, bet taip pat ir trankios muzikos.

dB dragas Palangoje (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

Čia vyko ir ypatingas konkursas „Audio Freakz Lietuva dB Drag“. Galingos garso sistemos su kurtinančiu slėgiu privertė virpėti žemę bei užtikrino gerą nuotaiką.

Nesenai pasiektas 160 dB lygis tik įrodo kaip sparčiai dalyviai garsėja. Renginio metu laukė dalyvių automobilių paroda, garso varžybos, prizai bei nuostabi nuotaika.

Iš viso konkurso finale pasirodė 15 automobilių, kurių vairuotojai bet kokia kaina norėjo nugalėti ir užfiksuoti pasiektą pačią didžiausią žemų dažnių ribą.

Nugalėtoju tapo „Extreme“ klasėje dalyvavusio automobilio Audi A3 vairuotojas Mantas Konstantinavičius, kurio mašinoje muzika suskambo kiek daugiau nei 157 dB garsu.

Vienas renginio organizatorių, „Audio Freakz Lietuva“ vadovas Paulius Maksvytis „Power Hit Radio“ ryto laidos „Šok į kelnes“ vedėjai Elenai Jančiukaitei papasakojo, jog tokia aparatūra vidutiniškai kainuoja apie 2-3 tūkst. eurų.

REKLAMA

Vaikinas taip pat minėjo, jog kaimynas latvis į savo automobilį yra investavęs ir per 20 tūkst. eurų vien tik tam, kad galėtų pasiekti pačius žemiausius garso lygius.

Tiesa, ne vienam žiūrovui iškilo klausimas, kodėl pasirodant kiekvienam automobiliui jo kėbulą prilaikydavo būrys komandos narių, tačiau Paulius tvirtino, kad tai yra reikalinga, jei nenori, kad tavo automobilio kėbulo detalės neatsilaisvintų.

Nugalėtojo automobilyje suskambėjo ir „Power Hit Radio“ klausytojų išrinkta daina – lietuvio Dynoro kūrinys „In My Mind“.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų