Matijošaitis ypatingai palaiko lenktyniaujantį sūnų: tokios tradicijos laikytis turėtų visi

Nuo ketvirtadienio Palangoje nenustoja gausti automobilių varikliai – čia vyksta 20-osios „Aurum 1006 km lenktynės“, kuriose savo jėgas išbando ir Kauno mero Visvaldo Matijošaičio sūnus Dainius.

Visvaldas Matijošaitis su drauge Loreta (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)
22

V. Matijošaitis su mylimąja Loreta laiką šeštadienio popietę leido VIP zonoje, kurioje stebėjo, kaip sekasi lenktyniaujančiam Dainiui.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žvaigždės stebi lenktynes Palangoje

D. Matijošaitis 1006 kilometrų trasoje pasirodo su komanda „Rotoma racing“. Jie važiuoja automobiliu BMW M3 E92.

„Oras labai geras, sportas ir nuotaika. Jiems sportas, o visiems kitiems, kas žiūri, turi būti gera nuotaika. Nėra pasaulyje kitų tokių ekologiškų lenktynių. Tai yra, pirmiausiai, nuostabi vieta, o visi lenktynininkai joms labai rimtai pasiruošia“, – sakė Kauno meras.

V. Matijošaitis, paklaustas, kaip palaiko savo sūnų Dainių, sakė, kad turi gražią šeimos tradiciją, kurios turėtų laikytis visų lenktynininkų šeimos.

„Kiek dalyvauja metų, tiek visada ateinu į startą ir išleidžiu, nes sūnus labai vertina tėvo palaikymą ir taip privalo būti kiekvienoje šeimoje. Kažkada su žmona ateidavom, šiandien atėjome su Loreta“, – sakė V. Matijošaitis.

REKLAMA

V. Matijošaičio mylimoji taip pat neslėpė džiaugsmo dalyvaudama 1006 kilometrų lenktynėse. „Iš tikrųjų, tas garsas ir greitis yra super“, – nedaugžodžiavo moteris.

Pasiteiravus, koks už automobilio vairo yra Kauno meras, Visvaldas nusijuokė ir sakė, kad šios informacijos geriau neatskleis.

„Nepasakosiu, nes kelių policija tada visuomet važinės paskui Kauno merą, bet esame aktyvūs vairuotojai. Pats esu baigęs VGTU universitetą, automobilių specialybę. Todėl aš – prie mašinų. Mano rankos tepaluose buvo nuo tarybinių metų“, – juokėsi vyras.

V. Matijošaičio mylimoji Loreta taip pat sakė, kad jai automobilių sportas yra taip pat labai prie širdies.

„Man taip pat patinka Visvaldo ir Dainiaus garažai, irgi vairuotoju ir mėgstu vairuoti geras mašinas. Bet Visvaldas pyksta, kad kartais per greitai vairuoju“, – šyptelėjo moteris.

Lenktynes tiesiogiai stebėkite TV6 kanalu arba internetu!


Rašyti komentarą...
l
lorka
2019-07-21 17:28:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip jinai gali buti su situo seniu!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų