Brolis buvo per lėtas, todėl jį pakeitė žmona: stereotipai negąsdina

Palangoje dvidešimtąjį kartą surengtos „Aurum 1006 km“ lenktynėse netrūksta įspūdingos technikos, po aptarnavimo zoną zuja gausybė mechanikų, o sportinius automobilius iki galimybių ribų priveda lenktynininkai, dovanojantys emocijų kupiną pasirodymą žiūrovams.

Andrius Šlimas ir Ieva Šlimas (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

Į lenktynes šiais metais atvyko net 38 ekipžai, atsivežę 131 sportininką. Iš jų trys – moterys, žvėriškus bolidus gainiojančios jeigu ne geriau, tai tikrai ne prasčiau.

Ernesta Globytė („Mažeikių ASK/Uno Transport“) sėda prie „Peugeot 308“ vairo, Indrė Senkutė-Gedgaudienė (DOCK Craft Beer & Burgers by 222) prie „VW Scirocco“, o Ieva Šlimas („Porsche Baltic“) iš šios trijulės turi suvaldyti didžiausią žvėrį – „Porsche Cayman GT4 Clubsport“.

Ji vienoje komandoje važiuoja su giminaičiu – Andriumi Šlimu, už kurio brolio ištekėjo.

„Bandžiau atvesti savo brolį (į lenktynes., - aut. past.), bet jis yra tinginys. Ieva greitai perėmė jo vietą, po vieno važiavimo. Jis lėtas labai, žmona buvo greitesnė“, – juokdamasis, kaip tapo komandos draugais, tv3.lt sakė Andrius.

REKLAMA

Šeštadienio lenktynes tiesiogiai stebėkite TV6 kanalu arba internetu!

„Nuo pat vaikystės labai mėgau greitį. Kai tik išsilaikiau teises, gazuodavau ir visi sakydavo, kad važiuoju gerai, tik per greitai. Taip ir atsiradau, pasakiau, kad nenoriu tik kartu važiuoti į lenktynes, noriu ir vairuoti.

Pradėjau ruoštis rimtai ir po pusmečio treniruočių su simuliatoriumi pradėjau galvoti, kur tai veda“, – sakė ir savo vietą autosporte greitai radusi Ieva.

Peršokusi iš simuliatoriaus į tikrą trasą, Ieva Šlimas netruko įsitvirtinti.

„Geras klausimas, kas čia kam tų patarimų turėjo. Buvo toks niuansas, kad stereotipiškai komandos nariai sakė, kad „gerai, pasižiūrėsime, kaip čia moteriai sekais vairuoti“. Ji, man atrodo, buvo greitesnė už mus tris likusius važiuodama pirmose lenktynėse. Tada mes visi išsižiojome.

Dabar daugiau mažiau keičiamės patarimais. Nėra taip, kad jai reikia patarinėti“, – pripažįsta Andrius.

„Žinoma, kad kažkas turi tų stereotipų, bet neimame į galvą ir važiuojame“, – į išankstinius nusistatymus dėmesio nuo pat pradžių nekreipė ir Ieva.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų