Progų neišnaudojęs Vilniaus „Žalgiris“ atsakomosiose UEFA Europos lygos atrankos rungtynėse namuose susitikimą su Budapešto „Honved“ baigė lygiosiomis 1:1, tačiau bendrame rezultate nusileido 2:4 ir baigė savo pasirodymą.

Pirmą pavojingą progą prie varžovų vartų šiose rungtynėse sukūrė „Honved“ ekipa. Puikaus perdavimo sulaukęs Davidas N‘Gogas jau 5-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio. Vos po dviejų minučių savo atsaką surengė vilniečiai. Aukšto perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Tomislavas Kišas pabandė atlikti smūgį, tačiau varžovai gynėsi sėkmingai.

Liviu Antalis 18-ąją minutę sulaukė puikaus T.Kišo perdavimo, atsidūrė vienas prieš vartininką ir tiksliai nukreipęs kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Žalgirį“ į priekį 1:0.

T.Kišas 23-ąją minutę pabandė smūgiuoti iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys atsitrenkė į varžovą ir ataka nutrūko. Netrukus dar viena šeimininkų ataka pasibaigė netiksliu P.Morerio smūgiu galva.

D.N'Gogas 28-ąją minutę atliko dar vieną smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų, tuo tarpu T.Kišo iš toli smūgiuotas kamuolys skriejo šalia skersinio. Iš dviejų gynėjų išsilaisvinęs L.Antalis 50-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Netrukus puikia proga pasižymėti nepasinaudojo T.Kišas, kuris vos iš keleto metrų atliko smūgį, tačiau svečius išgelbėjo puikiai smūgį atrėmęs Rubi Levkovičius. Djordje Kamberis 62-ąją minutę tiksliu smūgiu galva atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

S.Mikoliūnas 76-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau vilniečiams išnaudoti šios progos ir pasižymėti nepavyko. Netrukus T.Kišo dar vieną atliktą smūgį atrėmė svečių ekipos vartų sargas Rubi Levkovičius.