Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai baigė pasirodymą UEFA Čempionų lygos atrankos varžybose.

Antradienį 1-ojo etapo atsakomose rungtynėse Vladimiro Čeburino auklėtiniai išvykoje 1:2 pralaimėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ klubui.

Pirmasis šių ekipų susitikimas prieš savaitę Lietuvoje baigėsi lygiosiomis 0:0.

Nugalėtojams įvarčius mušė Richmondas Boakye (4 min.) ir Marko Marinas (29 min.).

Svečiams vienintelį įvartį jau per pridėtą antro kėlinio laiką pelnė Mihretas Topčagičius.

„Sūduva“ nuo 60-osios dvikovos minutės turėjo kiekybinę persvarą.

Tuo metu sunkią traumą patyręs „Sūduvos“ gynėjas buvo išvežtas iš aikštės ir joje daugiau nebepasirodė.

Dvikovos eiga:

Belgrado „Crvena Zvezda“ išsiveržė į priekį jau 4-ąją rungtynių minutę.

Tikslaus komandos draugo perdavimo sulaukęs Richmondas Boakye pasiuntė kamuolį į „Sūduvos“ vartus (1:0).

16-ąją minutę „Sūduva“ pabandė atsakyti pavojingu išpuoliu.

Mihretas Topčagičius sulaukė perdavimo baudos aikštelėje, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo aukštai virš vartų.

Svečiai iš Marijampolės sukūrė dar bent vieną pavojingą situaciją, bet netrukus teko vėl nusivilti.

29-ąją minutę „Crvena Zvezda“ pervarą padvigubino Marko Marinas (2:0).

33-ią minutę Sandro Gotalas atliko baudos smūgį, tačiau jo šūvis iš vidutinio nuotolio buvo labai netaiklus.

Vėliau dvi pavojingas progas turėjo serbų klubo futbolininkai.

Branko Jovičičius nesėkmingai smūgiavo iš vidutinio nuotolio, o galingą R. Boakye smūgį atrėmė Ivanas Kardumas.

Kamuolys atsitrenkė į virpstą, bet vartų linijos nekirto.

Pirmo kėlinio pabaigoje marijampoliečiai turėjo gerą progą surengti pavojingą greitą ataką, bet visą potencialą sugadino blogas perdavimas.

Po ilgosios pertraukos R. Boakye neišnaudojo idealaus šanso pelnyti dar vieną įvartį, kai sulaukė gero M. Marino perdavimo baudos aikštelėje ir vos iš kelių metrų atstumo smūgiavo pro šalį.

54-ą minutę „Sūduvos“ vartams pagrasino Dušanas Jovančičius, tačiau jo smūgis tapo lengvu grobiu I. Kardumui.

60-ą minutę „Crvena Zvezda“ futbolininkas Marko Gobeljičius tyčia įsirėžė į Vaido Slavicko koją ir jam buvo parodyta raudona kortelė.

Nors stadiono šeimininkai žaidė mažumoje, 68-ąją minutę būtent jie galėjo dar labiau padidinti savo atotrūkį.

Mirko Ivaničius išsiveržė vienas prieš vartus, tačiau gerą poziciją užsiėmęs „Sūduvos“ vartininkas dar kartą blokavo jo šūvį.

86-ą minutę „Sūduva“ buvo labai arti įvarčio, kad Josipas Tadičius atliko galingą smūgį galva, po kurio kamuolys atsimušė į skersinį.

Jau pridėjo laiko metu „Sūduva“ sušvelnino atsilikimą, kai greitos atakos metu M. Topčagičius pataisė komandos draugo smūgį ir nukreipė kamuolį į tuščius vartus (2:1).