Sekmadienį legendinėje Silverstono trasoje (Didžioji Britanija) vyko 10-osios „Formulės 1“ sezono lenktynės. 6-ą kartą karjeroje šias lenktynes laimėjo britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“), pagerinęs visų laikų rekordą.

Nemažą lenktynių dalį pirmavo kvalifikacijos nugalėtojas suomis Valtteri Bottas („Mercedes“).

Visgi, jam labai pakenkė saugos automobilio fazė.

Šis trasoje pasirodė, kai V. Bottui jau buvo pakeistos padangos, o L. Hamiltonas dar nebuvo sustojęs.

Britas tuo pasinaudojo, prarado mažiau laiko nei įprasta ir grįžo į trasą pirmas.

Antroje vietoje finišavęs V. Bottas lenktynių pabaigoje bandė nuvažiuoti bent jau greičiausią ratą, bet ir tai padarė L. Hamiltonas su 32 ratų „senumo“ padangomis.

11-osios sezono lenktynės vyks liepos 28-ą dieną Hokenhaime (Vokietija).

Liūdnai lenktynės susiklostė vokiečiui Sebastianui Vetteliui („Ferrari“).

Jis dėl trečios vietos kovojo su olandu Maxu Verstappenu („Red Bull“). Olandas lenktynių pabaigoje buvo greitesnis už vokietį ir šį aplenkė.

S. Vettelis nenorėjo nusileisti, privažiavo labai arti M. Verstappeno, nespėjo sustabdyti ir rėžėsi į jo bolido galą. Abu bolidai išlėkė už trasos ribų.

M. Verstappenas gedimų išvengė, o dėl prarasto laiko nukrito į 5-ą vietą.

S. Vettelis nukentėjo rimčiau, suko į techninio aptarnavimo juostą, gavo 10 sek. baudą ir finišavo vos 16-as.