Ketvirtadienį Londone (Didžioji Britanija) tęsėsi garsiausias teniso turnyras pasaulyje – Vimbldonas. Tai – jau trečias iš keturių šio sezono „Didžiojo kirčio“ serijos turnyrų. Antrąja finalo dalyve tapo legendinė amerikietė Serena Williams (WTA-10).

Ji pusfinalyje vos per 1 valandą 6:1, 6:2 nugalėjo geriausią karjeros pasirodymą užbaigusią čekę Barborą Strycovą (WTA-54). Tai buvo ketvirta amerikietės pergalė prieš čekę iš tiek pat galimų. B.Strycova atsilaikė iki ketvirtojo geimo, kai pralaimėjo savo padavimų seriją, o S.Williams surengė galingą spurtą. Septintajame geime S.Williams savo padavimų metu dar buvo prisidariusi problemų (0:40), bet B.Strycova iššvaistė tris „break pointus“ iš eilės. Panašiai klostėsi ir antrasis setas. Čekė šį kartą atsilaikė iki penktojo geimo, o tuomet prasidėjo galingas S.Williams spurtas, kurio metu ji susikrovė triuškinantį pranašumą.

Septyniskart Vimbldono čempionė S.Williams į finalą pateko antrus metus iš eilės. Visgi, pernai ji lemiamą mačą rezultatu 3:6, 3:6 pralaimėjo prieš vokietę Angelique Kerber. S.Williams turi 23 „Didžiojo kirčio“ vienetų titulus ir gali pakartoti nuo 1973 m. gyvuojantį visų laikų rekordą, kuris priklauso australei Margaret Court (24 titulai). S.Williams tapo vyriausia šiuolaikinės eros „Didžiojo kirčio“ teniso turnyro moterų vienetų varžybų finalo dalyve. Amerikietei po kiek daugiau nei 2 mėnesių sukaks 38-eri.

Šeštadienį finale S.Williams susitiks su rumune Simona Halep (WTA-7), kuri taip pat užtikrintai 6:1, 6:3 nugalėjo ukrainietę Eliną Svitoliną (WTA-8). Penktadienį turnyre vyks vyrų vienetų pusfinaliai. Bendrą Vimbldono turnyro prizų fondą sudaro 38 mln. svarų sterlingų (42,43 mln. eurų).