Marijampolės „Sūduva“ antradienio vakarą Lietuvos futbolo gerbėjams padovanojo malonią dvikovą su pagarbiu rezultatu.

Atrankos į UEFA Čempionų lygą pirmojo etapo pirmose rungtynėse šalies čempionai nulinėmis lygiosiomis 0:0 sužaidė su Serbijos čempionais, Belgrado „Crvena Zvezda“.

Rungtynes Marijampolėje prasidėjo ant šlapios dangos, o lietus nenustojo lyti praktiškai visą dvikovos laiką.

Svečiai iš Belgrado susitikimą pradėjo kiek užtikrinčiau, tačiau rimtesnio pavojaus nei pirmojo, nei antrojo kėlinio metu sukurti taip ir nespėjo.

Šeimininkai savo ruožtu antrąjį kėlinį pradėjo tarsi ant sparnų ir turėjo daugiau kokybiškų prasiveržimų, keliskart „Sūduvą“ nuo įvarčio skyrė ir kelios dešimtys centimetrų, bet sėkmė vis nusisukdavo.

Besibaigiant rungtynėms Marijampolės klubas visiškai perėmė iniciatyvą, tiek varžovai, tiek patys Lietuvos čempionai slidinėjo ir ne kartą atsidurdavo ant vejos, tačiau aštresnes atakas ir apgultį kūrė būtent lietuviai.

Daug energijos į „Sūduvos“ žaidimą įnešė ir antrojo kėlinio pradžioje aikštėje pasirodęs jaunasis Paulius Golubickas.

Tai buvo pirmosios oficialios „Crvena Zvezda“ rungtynės šiame sezone. „Sūduva“ savo ruožtu jau įpusėjusi sezoną, todėl buvo matomas akivaizdžiai geresnis marijampoliečių „susižaidimas“ tarpusavyje.

Atsakomasis mačas vyks Belgrade.

RUNGTYNIŲ EIGA:

Startinės sudėtys:

„Sūduva“: Švrljuga, Kerla, Jankauskas, Zivanovičius, Slavickas, Matulevičius, Cadjenovičius, Verbickas, Topcagičius, Tadičius.

„Crvena Zvezda“: Rodičius, Milunovičius, Babičius, Gobeljičius, Jovanovičius, Jovičičius, Ivaničius, Marinas, Boakye, Fardou Bemas.

Antras kėlinys: (0:0)

82 min. Marijampoliečiai atrodo vis kokybiškiau ir yra vis arčiau įvarčio, tačiau rezultatas išlieka 0:0.

67 min. Puikią progą pasižymėti turi „Sūduva“, tačiau iki įvarčio pritrūksta kelių dešimčių centimetrų.

57 min. G. Matulevičių keičia P. Golubickas.

Pirmas kėlinys: (0:0)

45 min. Pirmas kėlinys baigiasi be įvarčių.

42 min. Antrą geltoną kortelę užsidirba svečiai. Ją prieš save išvysta S. Babičius.

39 min. Geltona kortele baudžiamas J. Cadjenovičius.

33 min. Kamuolio ir rungtynių kontrolę vis labiau perima svečiai, tačiau Marijampolės klubas toliau stabiliai ginasi.

20 min. Marijampolėje pliaupia lietus, todėl progas komandoms kurti sekasi sunkiai.

9 min. greitą marijampoliečių išpuolį neleistinai stabdo B. Jovičičius, jis baudžiamas geltona kortele.